ROZLOUČENÍ S ROČNÍKEM 2016/2017

V sobotu dne 17.6.2017 se Tělovýchovná jednota Sokol Libiš loučí s uplynulým fotbalovým ročníkem 2016/2017. Program doma zahájí svým posledním mistrovským zápasem („pro příští rok i divizním“) v 10:15 mužské Áčko, které si to rozdá s Polabanem Nymburk. Budeme tak mít příležitost si porovnat výkon nově se tvořícího libišského týmu s týmem aspirujícím celou sezónu na postup do České fotbalové ligy navíc posilněném bývalými libišskými hráči Ivanem Baratynskyym, Tomášem Petrem, Michalem Houžvičkou, Tomášem Chlapcem a Jiřím Kabylem ml., to vše pod taktovkou trenéra Jiřího Kabyla. Ve 13:00 se odehraje mistrovské utkání krajské I.A třídy dorostu, naši kluci si v posledním jarním utkání zahrají proti mělnické Pšovce. A od 17:00 se letos naposledy představí také mužské Béčko, hostit bude tým z Horních Beřkovic. Přejeme všem krásnou podívanou! Přijďte všichni povzbuzovat a přijďte na rozlučku (včetně žáků a přípravek, trenérů a rodičů), na kterou Vás srdečně zve libišský fotbalový výbor.