Muži A: Zdeněk Šenkeřík hodnotí dosavadní průběh letní přípravy

Přípravné zápasy:

Libiš – Ďáblice 3:1 (Kvída, Šobr, Malák)

Klecany – Libiš 2:5 (Zajac, Fajt, Šobr, Adenubi 2x)

Libiš – Třeboradice 3:0 (Očovan, Dobrovolný, Šobr)

V průběhu minulého týdne jsme absolvovali hned tři utkání, které bych nechtěl hodnotit jednotlivě, ale krátce bych se zmínil o celkovém projevu celého mužstva ve všech třech utkáních. Samozřejmě máme za sebou vetší část letní přípravy, která je náročná. Zejména v zápase proti Třeboradicím, kde mužstvo hostů vystřídalo bezmála dvě jedenáctky, bylo vidět, že toho mají kluci v posledních minutách opravdu dost, nicméně je potřeba říct, že jsme všechny soupeře přehrávali hlavně nasazením a rychlým přechodem do útoku. Osobně si myslím, že máme na to, rozhodovat zápasy mnohem dřív, ale chybí nám vetší klid v předfinální a finální fázi. Podstatou ale je, že se dostáváme do gólových příležitostí ve velkém počtu hráčů. Jak už sem řekl, že se prozatím nebudu pouštět do hodnocení jednotlivých utkání, stejně tak to platí i  pro hodnocení jednotlivých hráčů. Některé věci bychom rádi zachovali v kabině. Jmenovitě určitě mám pár připomínek. Rádi bychom sehráli ještě jedno přípravné utkání v průběhu týdne jako generálku na nadcházející sezonu….