|

Muži B: Mšeno – Libiš B 1:0 (0:0)

Sestava: Kaul – Novák – Mündl, Pilař, Chorvát – Pospíšil (v 51. min.Sus), Prieložný (v 77.min.Kletečka ), Pazdera, Žák – Bubeníček (v 64.min.Urbanec), Borkovec (v 52.min.Obrajtr ).

Dnes jsme přijeli do Mšena urvat aspoň remízu. Od začátku utkání jsme byli aktivnější a vytvořili si šance, ale opět jsme selhali v koncovce. Tutovku měl Borkovec a Bubeníček. Postupně se hra začala vyrovnávat, ale domácí jsme k ničemu nepustili, většinou hrozili ze standartek. Na začátku druhého poločasu jsme museli vystřídat dva zraněné hráče a už jsme nebyli tak aktivní. Hra se odehrávala většinou od vápna k vápnu. Deset minut před koncem už jsem věřil, že to skončí 0:0, ale v 85.min. jsme udělali chybu a domácí proměnili jedinou šanci v zápase a vyhráli. Remíza by byla zasloužená, ale nedá se nic dělat. Chybělo pár kluků, a to bylo znát. Musím si s některými promluvit. Klukům z dorostu děkuji, že nás doplnili. Doufám, že doma to proti Zárybům “ B “ bude lepší. Trenér Urbanec