|

Dorost: Benátky nad Jizerou – Libiš 3:2 (1:1)

Branky: Sus, Winter
Sestava: Chládek – Mündl, Hrubý, Lukeš, Kletečka – Rác/Čerešna/, Havlík, Sus, Zahradníček/70 min-Havránek/ – Brodský/60 min -Kopp/, Winter

Není to tak dlouho, co jsme zde hráli poslední utkání, ve kterém jsme tu dostali pět gólů. K utkání jsme nastoupili
s respektem, ale řekli jsme si, že jim to určitě nedáme zadarmo. Od začátku utkání bylo vidět, že domácí jsou na umělou
trávu zvyklí a určitě lépe kombinovali a vytvořili si mírný tlak. Nicméně přečkali jsme začátek a když už se zdálo, že se
dostáváme do utkání, prošel středem obrany domácí útočník a bylo 1:0. Tak jako před týdnem nás první gól nezlomil,
i dnes chvilku poté se odhodlal Sus k velkému sólu a dal na 1:1. Za zmínku stojí i hezká hlavička Havlíka, která jen těsně minula
branku a střela Suse, kterou na brankové čáře na poslední chvilku stáhl brankář. O poločase jsme si řekli, že musíme
více pohlídat rozehrávku a více střílet ze střední vzdálenosti, protože domácí brankář nebyl vůbec jistý. To se potvrdilo
asi v 15 minutě, kdy se nám podařilo při napadání jmenovitě Wintrem získat míč a právě jmenovaný zakončil svoje sólo
gólem. Domácí však nesložili zbraně a dostali nás pod mírný tlak, nicméně jeho dvě šance zlikvidoval Chládek. Do třetice už to přišlo, i když gól padl z ofsajdu. Potom jsme zahrozili i my a Susuvo druhé sólo z poloviny hřiště brankář konečky prstů
vyrazil na roh. Běžela 88 minuta, kdy centr z pravé strany prošel celým pokutovým územím a tam jsme zapomněli na pravého záložníka, který do prázdné branky dal na 3:2. Do šance se dostal ještě Kopp, ale jeho střelu chytil domácí brankář.
Mrzí mě, že jsme neuhráli alespoň remízu, protože jsme si ji v tomto utkání určitě za bojovný výkon celého mužstva zasloužili. Trenér Michal Panocha