|

Muži B: Labský Kostelec – Libiš 1:2 (1:0)

Branky: 78.min. Eisner a 84.min. Matucha

Sestava: Kaul – Novák – Ryšlavý, Pazdera, Chorvát, Obrajtr, Eisner, Žák (63.min. Urbanec), Míšek (43.min. Rác), Ryšlavý Marek – Matucha.

Dnes jsme přijeli do Kostelce s taktikou Prešovský beton, ale domácí mě překvapili defenzivní taktikou, postupně se začali osmělovat a vytvořili si tlak a šance ze standartek, ale vše jsme dobře bránili. Až ve 39.min.se domácí dočkali při zpětné přihrávce v šestnáctce první branky a poločas byl 1:0.O poločase jsme si řekli, že budeme hrát furt stejně od zadu a, že to přijde. Druhý poločas domácí otevřeli hru a hrál se velmi svižný fotbal a byli jsme to právě my, kteří udeřili a během 6 . minut jsme zaslouženě otočili utkání a zvítězili 2:1. Dnes musím pochválit všechny kluky včetně sebe za výborný výkon. Máme zraněný a někteří byli po nemoci, ale odmakali to všichni na doraz. Děkuji fanouškům co nám tleskali po zápase Málkovým a Havlovým a domácí fanoušci taky tleskali. Jsem rád za 3 důležité body z Kostelce a výborný výkon. Teď nás čeká opět velmi těžký soupeř z Vysoké. Děkuji všem klukům včetně jednoho dorostence co nás doplnil Adama Ráce za perfektní plnění všech pokynů co jsme si řekli před utkáním. Trenér Urbanec