Mladší žáci: Labský Kostelec – Libiš 1:1 (0:1)

Ve třetím podzimním kole jsme nastoupili na hřišti tradičního soupeře SK Labský Kostelec. S tímto soupeřem bývají zápasy vždy vyrovnané. Stejně tak tomu bylo i nyní. Do utkání jsme vstoupili aktivní hrou a vytvořili si pár drobných šancí. Ve 29. minutě se nám podařilo dát gól, kdy se individuálně prosadil Dan Hladík, jeho nepříjemnou střelu vyrazil brankář jen před sebe, a do prázdné brány pak zakončoval Tomáš Zahálka. Ve druhém poločase jsme byli opět aktivnějším týmem, soupeř ale pravidelně hrozil nebezpečnými brejky. Ve 35.minutě se mu jeden z nich podařil a bylo srovnáno na 1:1. Ve 46.minutě neproměnil Dan Šoul tváří v tvář brankaři svou příležitost a branku minul. Stav 1:1 tak vydržel bohužel až do konce utkání, ve kterém jsme měli herní převahu. Kluky ale musím za přístup a předvedenou hru pochválit. Byla z nich cítit chuť po vítězství a k vidění bylo i pár pěkných kombinačních akcí. Trenér Filip Mírek