|

Dorost: Velvary – Libiš 6:1 (5:0)

Branka: Winter

Sestava: Chládek – Brodský 70/Dolejší/, Hrubý, Sus, Zahradníček – Najmon, Rác/64 Havránek/, Havlík, Kletečka –  Kopp, Winter

Zápas jsme začali špatně a už v 1. minutě jsme prohrávali 1:0 po hezké individuální akci středního záložníka. Netrvalo dlouho a po standardní situaci jsme nepokryli domácího útočníka na zadní tyči a Chládek lovil míč podruhé ze své sítě. Potom se nám povedly dvě hezké akce, ale Kletečka s Winterem se jich trošku zalekli. Nedokázali jsme pokrývat střed hřiště a tak měl nejlepší hráč domácího týmu dost času připravovat útočníkům znamenité přihrávky. Po nedůrazu v našem pokutovém území domácí vstřelili třetí branku. Když si chvilku poté pohrál s celou naší obranou domácí útočník, nevypadalo to s námi vůbec dobře. Poté přišla naše stoprocentní šance, kdy šel sám na brankáře Winter, ale brankář ho zastavil jasným hodně ošklivým faulem. Pískal se jenom trestný kop a žlutá karta brankáři. Ve 45. minutě ještě domácí stanovili výsledek poločasu hezkou brankou. Po změně stran jsme udělali jednu změnu a myslím, že nebyla vůbec ke škodě, protože Kopp zahrál na tomto postu dobrý druhý poločas. Domácí asi v 55. minutě dali na 6:0. Po  320 minutách jsme se mohli radovat z gólu, kdy se hezkou střelou trefil Winter. Mohli jsme dát ještě jeden gól, ale Sus trefil na brankové čáře stojícího obránce. K utkáni není třeba dál co dodávat, za bojácný a ustrašený výkon hlavně v prvním poločase jsme si body nezasloužili. Trenér Michal Panocha