|

Muži B: Libiš – Horní Počáply 3:2 (1:1)

Branky: 32.min. Malák, 63.min. Eisner a 74.min.Šobr

Sestava: Kaul – Novák – Mündl, Pilař, Chorvát – Pospíšil, Eisner, Malák (89.min. Havlik), Míšek (22.min. Sus) – Matucha, Šobr (84.min. Ryšlavý Marek)

Dnes jsme nastoupili proti zkušenému mužstvu a na těžkém terénu se hrál dobrý fotbal. Na některých šla vidět ještě deka z minulého utkání. Vytvořili jsme si šance, nastřelili jsme břevno Šobrem a ještě po jeho přihrávce Matucha jen těsně míjel bránu. Po naší chybě se dostali hosté ve 30. min. do vedení, ale za dvě minuty jsme vyrovnali po nádherné akci po ose Eisner – Matucha – Šobr a na konci byl Malák, který vyrovnal. Do konce poločasu byla hra na obou stranách opatrná, aby nikdo neudělal chybu. Do druhého poločasu jsme si něco řekli v kabině, ale hosté začali o trochu lépe a měli šance, ale nebyli stoprocentní. Po deseti minutách jsme převzali taktovku a vytvořili jsme si šance a v 63.min.po krásné střele Šobra hostující brankář míč vyrazil přímo k Eisnerovi a ten se nemýlil a vedli jsme 2:1. Další branku jsme přidali po krásné střele Šobra na 3:1 v 74. min. Zahodili jsme tutovku mladým Susem, který byl ve 100% šanci, ale nedal. Potom jsme přenechali iniciativu hostům a v 83.min. hosté kopali penaltu za ruku ve vápně (Pilař si nastřelil ruku), která by se neměla pískat, ale rozhodčí Eder penaltu odpískal a hosté snížili na rozdíl jediné branky. Nakonec jsme vítězství uhájili a zaslouženě vyhráli, doufám, že nám to pomůže do dalších zápasů. Musím poděkovat klukům Šobrovi s Malákem, že nám hodně pomohli ke 3 bodům a klukům z dorostu Susovi, který naskočil do utkání ve 22.min., kdy se opět zranil Míšek a Havlikovi s Rácem. Doufám, že to do zimy nějak dokopem a kluci se na jaro uzdraví. Teď nás čeká velmi těžké utkání v Hoříně, jen doufám, že se mně nikdo v týdnu nezraní. Musíme opět stmelit partu, nějak nám to neklape, tak doufám, že si to kluci vezmou k srdci. Trenér Urbanec