|

Muži B: Libiš – Lobkovice 2:1 (0:0)

Branky:73.min. Šobr, 90.min. Pilař

Sestava: Lomský – Novák – Pilař, Malák(79.min.Brynda), Chorvát – Pospíšil, Eisner, Prieložný, Sus (46.min.Žák) – Matucha (85.min.Mündl), Pazdera (61.min.Šobr).

Dnes jsme hned od začátku měli územní převahu a vytvořili jsme si spoustu šancí, ale opět jsme žádnou do poločasu neproměnili. Hosté měli jednu šanci ve 12.min. po chybě Nováka, šli sami na našeho brankáře Lomského, ale náš brankář se vyznamenal a šanci zneškodnil. Hru jsme měli pod kontrolou, ale ty šance. Do druhého poločasu jsem poslal Žáka místo Suse, ale střídání se nepovedlo, Žák dostal v 53.min červenou kartu a ne v 72.min, jak je uvedeno v zápise!! Hráli jsme v deseti a hosté o minutu později dali branku a vedli 0:1. Kluci se semkli a hosty jsme doslova drtili. Postupně jsem střídal, aby jsme oživili hru a to se povedlo. V 72.min. vstřelil Šobr vyrovnávací branku a v 90.min. po standardní situaci, kdy Šobr centroval a Pilař hlavou zaslouženě strhl vítězství na naší stranu. Dnes musím kluky pochválit všechny do jednoho, na těžkém terénu jsme hráli velmi dobrý fotbal. Škoda, že neproměníme naše šance, zápas by vypadal úplně jinak a nemuseli jsme se na vítězství tak nadřít. Děkuji klukům z „A“ týmu Malákovi, Prieložnému, Šobrovi a Susovi z dorostu. Dnes nám odchytal zápas David Lomský a v utkání nás podržel. Teď nás čeká velmi těžké utkání v Dolních Beřkovicích. Trenér Urbanec