|

Dorost: Libiš – Kralupy 2:1 (2:0)

Branky: Sus, Najmon

Sestava: Chládek – Kopp, Mündl, Hrubý, Kletečka – Najmon /87.min – Havránek/, Sus, Havlík, Winter /84. min Kubíček/ – Brodský /70. min-Dolejší/, Rác – /80. min Čerešna/

Do prvního poločasu jsme vstoupili o poznání lépe než minulý týden v Horkách. Hned asi v desáté minutě si ve středu hřiště vzal míč Sus a prošel celou obranou, bohužel v koncovce trefil nohy brankáře. Potvrdilo se nedáš dostaneš a hosté toto pořekadlo málem potvrdili. Z trestného kopu se míč otřel o břevno naší branky. To bylo ale od hostujícího týmu vše. Na těžkém terénu jsme se lépe pohybovali a zatlačili je i za pomocí větru na jejich vlastní půlku. Druhou šanci Michael Sus už proměnil a tak jsme se mohli radovat z první branky. Netrvalo dlouho a po hezké akci z levé strany Winter našel Najmona a ten s přehledem uklidil míč podruhé za záda kralupského brankáře. Do dvou šancí se ještě dostali Winter se Susem, ale neproměnili je a tak se šlo do kabin s dvoubrankovým náskokem. Věděli jsme, že to bude ještě hodně těžké a to se i potvrdilo. Hostující tým hned od úvodního hvizdu začal napadat naši rozehrávku a hned bylo před Chládkem pěkně rušno. Úvodní tlak hostujícího mužstva jsme však přežili. Pomalu jsme se osmělovali a dostali se znovu do několika dobrých situací /Brodský,Rác/. Asi v 70. minutě jsme udělali chybu ve středu hřiště a nejlepší hráč soupeře prošel přes naší jinak dobře hrající obranu a dal na 2:1. V tu chvíli jako by nám začaly odcházet nohy a hostující tým nám několikrát zle zatopil před naší brankou. V brance však byl dobře chytající Chládek, který i s trochou štěstí už míč za svá záda nepustil. V posledním domácím utkání jsme chtěli podat bojovný výkon a brát tři body. Dnes do utkání nastoupili i dva žáci, Matěj Mündl a Pavel Kubíček a prvně jmenovaný odehrál na pozici stopéra dobrý celý zápas.Chtěl bych všem klukům poděkovat za předvedou hru a bojovnost. Trenér Michal Panocha