|

Dorost: Bělá – Libiš 7:4 (4:2)

Branky: Hanžlík 3, Kopp
Sestava: Chládek – Kletečka, Hrubý, Sus, Zahradníček – Najmon/62 min-Brodský/, Havlík, Hanžlík, Winter – Kopp, Rác/76min-Skrna/

V posledním zápase podzimu jsme zavítali na půdu Bělé pod Bezdězem. Do zápasu jsme vstoupili lépe a hned ve druhé minutě Hanžlíkova střela jen těsně minula branku domácích. V 10. minutě se domácím povedla hezká akce po levé straně a Kletečka na poslední chvilku zahrál míč na rohový kop. Pozdě jsme zareagovali na nacvičený signál a domácí se po teči našeho obránce radovali z prvního gólu. Poté se do čisté gólové šance dostal Kopp, ale trefil pouze nohy brankáře. Netrvalo dlouho a domácí z hranice velkého vápna vystřelili a míč skončil podruhé za zády překvapeného Chládka. V tu chvíli nás domácí začali mačkat a přišel třetí a vzápětí čtvrtý gól. Nevypadalo to s námi vůbec dobře, ale jiskřičku naděje vykřesal krásnou střelou Hanžlík. Dvě minuty poté jsme zahrávali rohový kop a s chutí hrající Hanžlík dal hlavou druhý gól. Domácí začali dělat vzadu chyby, ale my už jsme do poločasu branku nevsítili. V kabině jsme si řekli, že musíme zlepšit pohyb bez míče a pokusit se zastavit rychlý přechod hned v zárodku. Domácí asi v 60. minutě dali zase po rychlé kombinaci na 5:2. Nám se sice podařilo po spolupráci Ráce s Koppem skórovat, ale domácí byli i nadále lepším mužstvem. Na 6:3 dali domácí z dost přísně nařízené penalty. O chvilku později se dostal k úniku Sus a kopala se penalta i na druhé straně. Hanžlík ji s přehledem proměnil. V závěru dali domácí ještě jednu  branku a šlo se do kabin. V dnešním utkání nás soupeř přehrál po všech směrech, zejména však v produktivitě. Trenér Michal Panocha