Hochy Cup 2018 – sobota 6. ledna

Špičkové „lednové“ počasí (až 13 st. C) připravilo skvělé podmínky pro další ročník oblíbeného turnaje Hochy Cup pod vedením Petra Hochmanna a Blahoslava Urbance na libišské umělce. Zcela v duchu fair-play proběhlo všech 28 utkání, hráči se fotbálkem bavili a určitě na hřišti nechali všechno. Nejlepšími mezi všemi se stali kluci, kteří se nazvali Jarní Vánek. Snad i proto, že nastříleli zcela nejvíce branek ze všech týmů. Prohráli pouze s druhým týmem v turnaji, což bylo v prvním utkání turnaje, patrně teprve ladili své vání…Jejich kapitán Pavel Novotný převzal i cenu pro nejlepšího hráče turnaje. Gratulujeme! Druhým místem se stal tým Gunners Radonice s kapitánem Janem Janíkem, který jako jediný v turnaji neprohrál, bohužel se ale stal remízovým králem (čtyři remízy), což je v tříbodovém systému dost problém. Nicméně obdržel nejmíň branek v turnaji a to především díky špičkovému výkonu brankáře Jiřího Kaisera, který byl náležitě oceněn. Třetí Tornádo obhájilo třetí místo z loňského ročníku, velkou zásluhu na skvělém výsledku měl Radek Pilař jako nejlepší střelec turnaje. Nejlepšího výsledku na turnaji dosáhl v letošním ročníku tým Sokol Tuhaň, vybojoval čtvrté místo. Páté bylo Sapho, který měl vyšší ambice, ale tři remízy stály tým hodně bodů. Překvapením je určitě až šesté místo libišského Béčka, projevila se absence spousty hráčů. Sice v tabulce až sedmí, ale s velmi kvalitními výsledky skončil libišský dorost se svým trenérem Michalem Panochou. Hned v prvním utkání porazil Béčko, plichtil s Tornádem a rovněž s Gunners, co se velmi cení. Osmým, posledním, se stal MIX Team, který očekával své kvalitnější hráčské obsazení a na neúčast některých nedoplatil jen on. Ale vše se dá napravit opět za rok první lednovou sobotu. Osobností turnaje byl vyhlášen Michal Panocha, fanouškem Jan Trédl a speciální cenu od ředitele turnaje obdržel Lukáš Jirka z týmu Radonic. Velké poděkování patří rozhodčím turnaje, pánům Kozlíkovi a Demeterovi, především díky nim proběhl turnaj v přátelském duchu. Vedení turnaje děkuje za účast všem hráčům, fanouškům, Tělovýchovné jednotě Sokol Libiš, restauraci Pavla Havla a všem, kteří mají tento turnaj rádi a podporují jej nejen sponzorsky (všem sponzorům patří velký díky za krásné ceny). Krásný rok 2018 Vám všem přeje Petr Hochmann a Blahoslav Urbanec a nezapomeňte, sobota 5. ledna 2019 se blíží….

Výsledky turnaje Hochy Cup 2018

Hochy Cup 2018 – křížová tabulka

Hochy Cup 2018 – složení jednotlivých týmů + branky

Fotografie z turnaje

Informace o turnaji

Pravidla turnaje

1. místo JARNÍ VÁNEK
Pavel Novotný přebírá 1. cenu pro Jarní Vánek
2. místo GUNNERS RADONICE
Kapitán Radonic přebírám cenu za druhé místo
3. místo TORNÁDO
Pánové Urbanec a Hochmann se oceňují za třetí místo