Dorost: Sokol Libiš – FK Březiněves 11 :1 /7:0/

Branky: Sus 3, Hanžlík 3, Winter 2, Kryšpín, Rác, Zahradníček
Sestava:
Chládek/45min Čerešna/- Kletečka/45min-Najmon/,Hanžlík/45min-Havránek/,Hrubý,Zahradníček/45min- Dolejší/ – Munzar/45min Kubíček/,Mundl,Sus,Winter – Rác,Matějka/45min-Kryšpín/

Druhé přátelské utkání hrané na umt v Mělníku jsme začali velmi dobře .Hned s prvního rohu jsme dali Wintrem na 1:0. Netrvalo dlouho a po křídelní kombinaci dal Matějka na 2:0. Potom přišlo na řadu sólo Suse, které znamenalo třetí branku. Pak přišly na řadu dvě hezké akce soupeře,ale Chládek byl dobře postavený.Pokračovali jsme v dobrém výkonu a přišly další branky z kopaček Matějky, Ráce a Suse. Do druhého poločasu nastoupil do branky Čerešna, který předvedl několik hezkých zákroků. Ve druhém poločase jsme už nehráli tak dobře, nicméně jsme byli lepším mužstvem a přidali ještě čtyři branky. Jedinou branku hostů vstřelil Najmon. Do utkání nastoupili i tři žáci a  myslím, že se své šance zhostili velmi dobře. Trenér Michal Panocha