|

Dorost (příprava): SK Ďáblice : Sokol Libiš  4:1  / 1:0 /

Branka: 57 min Chládek
Chládek/45 min-Škrna/ – Kletečka,Lukeš,Sus,Winter – Munzar,Brodský,Havlík,Najmon – Kubíček,Rác

Do třetího přátelského utkání s účastníkem pražského přeboru jsme nastoupili ve značně ztenčené sestavě /na marodce Zahradníček,Kopp,Buzek,Čerešna,Opletal/ a prázdniny nepustili na hřiště ani stopérskou dvojici Mündl, Hrubý. Do utkání vstoupil lépe domácí tým a jen díky Chládkovi svítila na ukazateli nula. Ve 22. minutě se domácí již dočkali po hezké akci z levé strany. Ke konci poločasu měl dobrou pozici Kubíček, ale byl nedůrazný v zakončení. V poslední minutě si hezky naběhl na centr Ráce Sus, ale jeho hlavičku domácí obránce vyhlavičkoval z brankové čáry. Do druhého poločasu se do branky postavil Škrna a předvedl hned na začátek několik hezkých zákroků. V 55. minutě po průniku nejlepšího hráče utkání s číslem sedm to bylo 2:0. V 57. minutě se k sólu odhodlal Sus a vymyslel gólovou přihrávku pro Chládka. Začali jsme se více osmělovat směrem dopředu, ale po nedorozumění Škrny a Havlíka bylo 3:1. V další naši akci našel hezky Munzar kolmou přihrávkou Suse, kterého domácí obrana zastavila jen za cenu faulu. Pokutový kop však z jeho kopačky skončil pouze na tyči. Domácí deset minut před koncem hezkou střelou pečetili konečný výsledek. Domácí tým vyhrál zcela zaslouženě, několik chyb v naší obraně a nedůraz v útočné fázi určilo konečný výsledek. Trenér Michal Panocha