|

Muži B (příprava): Libiš „B“ : Čečelice 2:1 (2:1) ( hř. UMT Mělník)

Branky:

16.min.Šobr, 23.min.Matucha

Sestava:

1.poločas: Škrna – Ryšlavý J., Havel, Pazdera, Ghanmi – Míšek, Eisner, Malák, Žák – Matucha, Šobr

2.poločas: Škrna – Ryšlavý J., Mündl, Pilař, Chorvát – Havel, Pazdera, Malák, Ghanmi – Míšek, Matucha (60.min. Šobr)

Dnes jsme odehráli první přípravné utkání, které bylo celkem vyrovnané. V prvním poločase jsme měli více příležitostí, ale neproměnili jsme je. Branky jsme dali po hezkých kombinacích. Ve 23.min jsme vedli 2:0 po brankách – v 16.min. Šobra a 23.min. Matuchy. Hosté snížili ve 40.min. po naší chybě. Druhá půle branku nenabídla a fotbal taky ne. Hra byla plná nepřesností z obou stran. Byl to první zápas, uvidíme za týden, kdy nás čeká v pátek Řepín a v neděli nás prověří Radonice. Trenér Urbanec