Muži B: Kly B – Libiš B 0:5 (0:4)

Rebel Český pohár Mělník skupina A – neděle 18.3.2018 17:00 UMT Neratovice

Branky: 15. a 17.min. Matucha, 18.min. Borkovec, 33.min. Pazdera, 86.min. Šobr

Sestava: Škrna – Novák (46.min. Mündl) – Pilař, Havel (46.min. Malák), Chorvát – Kohout, Pazdera, Eisner, Brynda (46.min. Pospíšil) – Matucha, Borkovec (46.min. Šobr)

Dnes jsme odehráli poslední pohárové utkání a zaslouženě vyhráli 5:0. V prvním poločase jsme hráli velmi dobře a vedli 4:0, hra byla kvalitní a soupeře jsme k ničemu nepouštěli. Ve druhém poločase jsme měli také dost příležitostí, ale proměnili jsme jen jednu. Teď už nás čeká mistrovské utkání na domácí půdě se Mšenem. Musíme se na to dobře připravit, protože nás nečeká nic lehkého a máme jim co oplácet, ve Mšeně jsme prohráli až 3.min.před koncem 1:0. Trenér Urbanec

datum a čas domácí hosté skóre hřiště akce
03.03.2018 14:00 Sokol Dřínov Sokol Libiš B 2 : 2(PK:2:4) Dřínov   zápis uzavřen
04.03.2018 17:00 TJ Kly B FC Lobkovice 5 : 1 UMT Neratovice zápis uzavřen
 2. kolo
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.03.2018 14:30 Sokol Dřínov TJ Kly B 1 : 0 Dřínov   zápis uzavřen
11.03.2018 14:00 Sokol Libiš B FC Lobkovice 9 : 1 Tuhaň zápis uzavřen
 3. kolo
18.03.2018 14:00 TJ Kly B Sokol Libiš B 0 : 5 Tuhaň UMT Neratovice zápis uzavřen
04.04.2018 17:00 FC Lobkovice Sokol Dřínov Lobkovice   nezahájen