|

Muži B: Libiš – Labský Kostelec 0:4 (0:1)

Sestava: Kaul – Novák – Malík, Havel, Chorvát – Brynda (64.min. Pospíšil), Malák (42.min. Eisner), Pazdera, Turek – Borkovec (57.min. Ryšlavý), Matucha (60.min. Mündl)

Dnes jsme sehráli utkání s Kostelcem a vůbec se nám nedařilo, nastoupili jsme jak mistři světa a Kostelec si na nás smlsnul. My jsme v první půli neproměnili žádnou šanci a některé byly 100%. Hosté šli do vedení ve 30.min. po našem nedorozumění. Pak jsme mohli ještě vyrovnat, ale dnes byla brána pro nás zakletá. Hosté výborně bránili a přecházeli do brejků. O poločase jsem kluky seřval, ale sotva jsme se rozkoukali, tak míč ze standardní situace ze 45 metrů skončil pro překvapení našich v bráně a bylo to 0:2. Pak jsme hosty trochu zmáčkli, ale branku jsme nedali. V 75.min. jsme udělali opět chybu a hosté nás znovu potrestali 0:3. O deset min. později jsme opět vytvořili katastrofální hrubku a skóre narostlo na 0:4. Poprvé, co trénuji, jsem opustil lavičku, poblahopřál trenérům Kostelce a šel jsem si dát panáka, abych se uklidnil. Předvedli jsme nejhorší výkon jara a hosté zaslouženě vyhráli a po všech stránkách nás přehráli. Trenér Urbanec