|

Muži B: Libiš B – Hořín 3:1 (2:0)

Branky: 30.min. Šenkeřík, 36.min. Šobr, 48.min. Matucha

Sestava: Kaul – Novák – Mündl, Pilař, Havel (72.min. Malík) – Brynda, Pazdera (65.min. Prieložný), Eisner, Matucha (87.min. Míšek) – Šobr (83.min.Pospíšil), Šenkeřík

Dnes jsme přivítali na domácí půdě Hořín, proti kterému se nám daří, ale po 3 porážkách za sebou a neproměněných šancích jsem se trochu obával, v některých případech jsme dělali v obraně strašné chyby. Musel jsem trochu přeskládat obranu, zálohu a do útoku jsem si vzal Šobra a našeho hrajícího trenéra „A“ týmu Šenkeříka, který byl po zranění už fit a mou nabídku neodmítl. Kluci se na utkání hodně těšili a od začátku byla hra velmi dobrá, měli jsme nějaké šance, ale i hosté zlobili, hlavně hostující útočník Polanský, ale kluci to vzadu včetně brankáře Kaula zvládli. Do vedení jsme se dostali ve 30.min. po centru Šobra, svou první branku v prvním utkání za béčko vsítil výborně hrající Šenkeřík. Ve 36.min.druhou branku přidal Šobr, který hrál opět výborně a samozřejmě mu přihrával Šenky. Poločas byl 2:0, v kabině jsme si řekli, že musíme hrát furt aktivně a dát pozor na začátek poločasu a to se nám povedlo a hned ve 48.min. vsítil 3 branku Matucha po přihrávce Šobra. Hosté snížili v 60. min.na 3:1, ale to bylo už vše z obou stran. Šance jsme měli, ale neproměnili jsme je. Dnes musím poděkovat všem klukům za předvedenou hru, konečně jsme vyhráli po 3 zápasech bez výhry. Dnes musím poděkovat klukům z áčka, že nám pomohli, kteří byli u všech 3 branek. Doufám, že už jsme se probudili opět k tomu lepšímu.Teď zajíždíme v neděli do Horních Beřkovic, kde nás nečeká nic lehkého.Trenér Urbanec