|

Muži B: Horní Beřkovice – Libiš B 0:5 (0:1)

Branky: 17. Malák, 54. Novotný, 66. Matucha, 74. Mündl a 87. Šobr

Sestava: Kaul – Novák – Mündl, Malák, Chorvát (71.min. Pospíšil), Brynda (69.min. Pilař), Eisner, Novotný, Antoš (65.min. Havel), Matucha (76.min. Ryšlavý Marek), Šobr.

Dnes jsme přijeli do Beřkovic domácím oplatit porážku. Utkání bylo celkem vyrovnané, měli jsme mírnou převahu. Naše hra byla až moc komplikovaná. Ve 26.min. po jednom faulu se domácí tak dlouho rozčilovali, až sudí ukázal domácímu hráči červenou kartu. Poločas skončil 1:0 Malákovým gólem. Druhý poločas jsme domácí hned zatlačili a v 54.min. Novotný krásnou střelou rozvlnil síť na 2:0. Postupně jsme přidali další branky Matuchou, Mündlem a Šobrem a vyhráli jsme 5:0. Skóre mohlo být ještě vyšší, ale pár šancí jsme zazdili. Domácí hrozili z ojedinělých útoků, ale nic neproměnili. Konečně máme opět aktivní skóre. Teď nás čeká Borek, tak uvidíme. Děkuji klukům z áčka, že nás doplnili. Trenér Urbanec