|

Muži B: Libiš B – Velký Borek 0:1 (0:1)

Sestava: Kaul – Novák – Mündl, Pazdera, Pilař – Pospíšil (61.min.Chorvát), Eisner, Prieložný, Havel (55.min. Malík) – Matucha, Šobr.

Dnes k nám přivítal Velký Borek a od začátku hosté hráli ze zahuštěné obrany a vycházeli do brejků. Kluci drželi balón a měli jsme mírnou převahu, vytvořili jsme si jednu nebo dvě šance, ale nic z toho nebylo. Hosté měli ve 12. a ve 22.min. dvě šance, ale náš brankář jim je zneškodnil. Branka přišla ve 28.min.z trestného kopu, po našem zbytečném faulu, kdy se hostující hráč trefil do šibenice. Poločas tedy skončil pro hosty 1:0. Druhý poločas jsme začali tlakem, ale do dobře organizované obrany jsme se špatně prosazovali, hosté opět hrozili z brejků, po kterých mohli utkání rozhodnout, naštěstí to špatně řešili. Utkání nakonec skončilo vítězně pro hosty tím nejtěsnějším výsledkem. Děkuji klukům z áčka, že nám pomohli a kluci někteří si musí uvědomit, že bez tréninků to hrát nejde. Trenér Urbanec