|

Muži A: Libiš – Motorlet 1:1, 2:1 po penaltách

Druhý soutěžní zápas pod vedením nového trenéra Luboše Urbana znamenal pro libišské áčko první bodový zisk. V domácím zápase totiž porazili pražský Motorlet po penaltovém rozstřelu.

Hosté se dostali do vedení již v deváté minutě po gólu Maříka. O přestávce muselo na domácí straně dojít ke střídání na pozici brankáře, kdy Kratochvíla nahradil Brožek. Ačkoliv to bylo vynucené střídání kvůli zranění, nakonec se to ukázalo jako klíčový moment.

Po změně stran totiž vyrovnal na 1:1 Tomáš Vaněk a tímto výsledkem utkání po devadesáti minutách hry skončilo.

V penaltovém rozstřelu uspěli všichni domácí hráči, ovšem Michal „Bróža“ Brožek chytil dvě ze tří penalt a libišský tým si připsal dva body za výhru po penaltách.

Libiš – Motorlet Praha 2:1 np

Branky: 48. Vaněk – 8. Mařík. Rozhodčí: Janíček. Diváci: 110.

Libiš: Kratochvíl (46. Brožek) – Macháček, Pešek, Bíba, Šobr (70. Prieložný), Kvída (61. Macháč), Zuskin, Stejskal (90. Novotný), Dobrovolný, Vaněk, Dušek.