|

Divize B: TJ Sokol Libiš : SK Kladno 0:1

TJ Sokol Libiš : SK Kladno 0:1

Zbytečná porážka!! Bojovný zápas se spoustou osobních soubojů jsme prohráli. Ale fotbal se rozhoduje v pokutovém území, a tam jsme to nezvládli. Přes výborný vstup do zápasu (3x rohový kop, trestný kop + střela Šobra +  hlavička Macháčka…) byl pořád stav 0:0. A přišel trest… 8 min -první rohový kop a prohrajeme souboj a soupeř vede 0:1. Tlačíme se dopředu, soupeř brání v bloku a hraje na rychlé protiútoky. Přicházejí další naše šance – střela Machače a Stibora z 5m dává vedle…v závěru poločasu opět Stibora po pasu Macháčka se uvolní ve vápně a z 10m přestřeluje. Místo, aby jsme o poločase vedli o 2 góly, prohráváme…..Druhý poločas byl boj  o střed hřiště. Máme sice tlak, spoustu st. situací a centrů do vápna, ale vysocí stopeři + brankář Tesař vše odvrátili. Hráči bojovali, ale bez gólu se nevyhrává…a protože soupeř z první šance ho dal…vyhrál. Trenér Luboš Urban