|

Sokol Hostouň : Sokol Libiš 3:2 (3:1)

Po hrůzostrašném začátku v 6. min jsme prohrávali 2:0….hráli jsme hrozně naivně, pozdě dostupovali soupeře, byli roztažení a v pokutovém území špatně obsazovali….jsme postupně zvedali hlavu.

V 9. min byl blízko ke snížení Šobr, ale v jasné příležitosti selhal. Do poločasu padl gól na každé straně  – poločas 3:1 pro domácí. Poločasová přestávka – dusno v kabině!!! A prospělo to.

Vrátili jsme se k našemu poctivému fotbalu, dobře zahušťovali prostor, zlepšili pohyb i dostupování soupeře a chodili do brejků. V 58. min jsme se vrátili do zápasu gólem Očovana po centru Šobra. Až do konce to bylo otevřené. V nastavení po centru Macháček hlavou byl blízko vyrovnání. Druhý poločas jsme vyhráli 0:1….pochvala za vrácení se do zápasu a za 2 poločas!!!! Trenér Luboš Urban