TJ Sokol Libiš : Tatran Rakovník 4:1 (2:0)

Zvládli jsme velmi důležitý zápas s Rakovníkem!! Hrálo se o 6 bodů… Rakovník poslední 3 zápasy vyhrál a přiblížil se k nám v tabulce. Soupeř fotbalový, zkušený, silný na míči….ale bez finálního řešení. Jejich největší šance byla v 8. min po špatném odkopu našeho gólmana, střela z 35 m do tyče…fotbal se rozhoduje ve vápnech a tam jsme byli silnější. 36. min STIBORA 1:0, 44. min MACHÁČEK z penalty 2:0. A šlo se do kabin.

Vyšel nám vstup do 2 poločasu, 55. min MACHÁČEK hlavou po rohovém kopu 3:0. Soupeř se neustále tlačil do vápna a přežili jsme několik závarů a podržel nás brankář Brožek. V 72. min po brejku a přihrávce Očovana STIBORA zvyšuje na 4:0 a v závěru soupeř snižuje z penalty na konečných 4:1. Kluci dřeli, bojovali, vynikající v brance byl Brožek a byli jsme velmi efektivní. Opět týmový výkon !!!! Trenér Luboš Urban