Muži A: TJ Sokol Libiš – FK Baník Souš 1:2

Zasloužená porážka!! Nepotvrdili jsme výhru z Motorletu….po náhodném (ale hezkém) gólu v úvodu utkání jsme se vůbec nedostali do zápasu. Vázla nám rozehrávka i přesnost přihrávek, pozdě jsme přistupovali k hráčům a i finální řešení nebylo optimální. V závěru poločasu soupeř po brejkové situaci zvýšil na 0:2.

Po přestávce jsme brzo v 50 min snížili STIBOROU na 1:2 a vypadalo to, že se nadechujeme. Hru jsme otevírali, ale i soupeři nabízeli prostor pro brejky. Podržel nás gólman Brožek, který 3 situace skvěle vychytal. Nevytvořili jsme si souvislý tlak, ani gólové situace a tak utkání skončilo vítězstvím soupeře 1:2. Do konce soutěže zbývají 4 kola. Musíme rychle zapomenout na toto utkání a připravit se na závěr sezóny. Ale to musíme více chtít, hrát zodpovědněji, nepanikařit a hrát s větším zápalem!!!

Trenér Luboš Urban