|

Muži A: FK Neratovice : TJ Sokol Libiš 5:1 (3:0)

Po přesvědčivém a zaslouženém vítězství 5:0 v minulém kole jsme odjížděli do blízkých Neratovic s cílem ukázat, že fotbal hrát umíme a přivést nějaký bod. Bohužel opak byl pravdou. Fotbal je o chybách a těch jsme za první poločas udělali několik a soupeř toho využil!!! Rozehrát si zápas obrovskou chybou (špatné vyběhnutí gólmana…) již v 33 sec určil ráz prvního poločasu. Domácí to nakoplo, hráli v pohybu, v záloze nás přehrávali a byli nebezpeční vepředu…24 min z úhlu prostřelí našeho gólmana a v 34 min po autu a dalším zaváhání už je to 3:0 pro domácí. U nás za zmínku v útočné fázi stojí nebezpečná střela Kvídy a hlavička Peška …a to bylo zoufale málo….

Úvod druhého poločasu nám vyšel lépe…snížili jsme v 55 min na 3:1 Vaňkem a vzápětí vychytal Očovana skvělým zákrokem domácí brankář. Nadechovali jsme se…ale v 66 min po brejku do otevřené obrany domácí zvyšují na 4:1 a ještě v 89 min na 5:1. Hrát pouze 20 min po poločase nestačí!!! Soupeř zaslouženě zvítězil !!!