|

MUŽI B: Kojetice – Libiš 4:6

Ve čtvrtek jsme odehráli přátelské utkání v Kojeticich. Začátek nám samozřejmě nevyšel a ve 22. minutě jsme prohrávali 0:2.

Naštěstí do poločasu jsme to stihli otočit zásluhou 2 gólů Milnera a 1 branky Matuchy.

V poločase jsem prostřídal, aby si zahráli všichni a domácí opět srovnali na 3:3. Od 58. do 77. minuty jsme se trefili hned třikrát zásluhou opět 2× skórujícího Milnera a 6. branku přidal náš jeden z nejstarších na hřišti Ryšlavý Marek.

Utkání splnilo účel, bylo to lepší jak trénink. Máme ještě na čem pracovat, bylo tam spousta zbytečných chyb, kterých se v mistráku musíme vyvarovat. Teď zajíždíme v sobotu na Řepín, tak musíme vypilovat defenzívní činnost.

Trenér Urbanec

Kojetice – Libiš B 4:6 (2:3)

Branky: 4x Milner, 1x Matucha, 1x Ryšlavý Marek.

Sestava, 1. poločas: Škrna – Dobrovolný, Buzek, Chorvát – Mündl Matěj – Sus, Škoda, Eisner, Hrnčíř – Matucha, Milner.

2. poločas: Chládek – Dobrovolný (70. Chorvát), Novák, Sus, Hochmann – Havlík, Hrnčíř, Buzek (65. Mündl Matěj), Matucha (74. Kletečka) – Milner, Ryšlavý Marek.