|

Muži A: FK Čáslav – Sokol Libiš 3:1 (2:0)

Ani ve druhém soutěžním utkání se nám nepodařilo bodovat. Ve středu jsme sehráli kvalitní utkání 1 kola MOL cup se Zápy s výsledkem 0:2…byl jsem s hrou a předvedeným výkonem spokojen (ne s výsledkem..) a tak jsem očekával bitvu o body v Čáslavi. Opak byl pravdou…

1. poločas jsme zaostávali ve všem za Čáslaví. Vázla nám organizace hry, mezihra, přistupování k hráčům a laciné góly…domácí prostě dominovali…(možná ještě únava z pohárové středy..???)

Druhý poločas po dvojnásobném vystřídání se zlepšil, byli jsme odvážnější, tlačili se do koncovky se snahou zkorigovat průběžný výsledek. Nicméně porážka 3:1 je zasloužená a divizní skupina C ukazuje, že nebude lehkých soupeřů a že musíme hrát na hraně svých výkonů, abychom získali body. A o ně budeme bojovat příští týden v sobotu s TJ Hamry. Trenér Luboš Urban