Muži A: TJ Sokol Libiš – TJ Velké Hamry 1:1 pen. 7:8

Po nepovedeném minulém zápase v Čáslavi jsme doma přivítali V.Hamry ….mužstvo zkušené (Košťál, Radzinevičius,Rudolf…) hrající kombinační fotbal ….silné v mezihře…

Hrál se kvalitní útočný fotbal s řadou šancí na obou stranách. Byli jsme blízko 3 bodům..(vyrovnání přišlo v 87. min), pak jsme měli lépe rozehraný penaltový rozstřel (po 5 sériích to bylo 5:5 a v 6 sérii soupeř nedal….ale i my jsme rozhodující penaltu nedali..) a máme tak pouze 1 bod. Po poločase 0:0 jsme šli v 55. min do vedení 1:0 gólem PŘIBYLA po centru Beneše. Hrálo se nahoru dolů. Přežili jsme dvě situace soupeře a v závěru utkání jsme nenavýšili skóre při střelách Duška, Vaňka, Stibory, Přibyla….a za to jsme byli potrestáni. Ale kluci bojovali až do konce.

Ale šance, které jsme si vytvořili musíme proměňovat. Velmi kvalitní zápas se musel divákům líbit!!! statistika: střely 12:11 rohové kopy 10:9….. Trenér Luboš Urban