|

Muži A: Hlinsko – Libiš 4:1 (1:0)

Domácí 3 zápas na domácím hřišti – po 3 kolech měli 6 bodů za vítězství doma nad Čáslaví 5:1 a Kolínem 2:1. V dusnu a za lehkého mrholení 1 poločas se hrál oboustranně útočný fotbal. Slušela by mu remíza, ale bohužel v 45 min po trestném kopu ze stran do našeho vápna a zpětné hlavičce domácí propasírovali míč za naše záda 1:0. Úplně zbytečný a laciný gól do kabin!!! Náš projev byl sympatický ale bohužel v útočné fázi doplácíme na zbrklost, nepřesnost v finální přihrávce (a těch slibných protiútoků bylo dost…).
Druhý poločas byli domácí neskutečně efektivní (ale příčinou bylo naše nedostoupení soupeře…) Po rohu jsme snížili Macháčkem na 3:1 a v 75 min jsme vyrobili penaltu a zápas skončil 4:1.
Zatím nevydržíme být koncentrovani po celých 90 min. Soupeřům stačí málo jít do vedení…a my se nadřem na gól (i když šancí máme hodně, ale špatně je řešíme…). Musíme tomu dát více nasazení, vůle a týmovost!!!! A více si dovolit v útočné fázi!! Trenér Luboš Urban