|

Muži A: TJ Dvůr Králové nad Labem – TJ Sokol Libiš 1:2 (0:0)

Nečekané 3 body za vítězství!! Konečně jsme naplno bodovali. A nebylo to vůbec jednoduché. Utkání probíhalo tak jak jsme předpokládali. Velice zkušené domácí mužstvo, silné v mezihře a velmi nebezpečné na standartní situace. Hráli jsme ze zabezpečené obrany, v bloku a na rychlé protiútoky.

V prvním poločase to bylo na šance 2:2 (2x Šobr nebezpečně vystřelil…) a domácí v 25. min neproměnili přísně odpískanou penaltu (Kratochvíl skvěle vychytal domácího střelce).

Po poločase tlak domácích sílil, zahrávali řadu stand. situací a po jedné z nich v 65. min se ujali vedení na 1:0. Nepoložili jsme se, vyšlo nám střídaní (Dušek, Beneš) a v 78. min po pasu Šobra právě Dušek prostřelil brankáře domácích 1:1. A to nebylo vše…v 82. min po brejku do otevřené obrany Stibora po přihrávce Beneše dává na 1:2. Rozhodčí nastavil 5 min…i to jsme přečkali a odvážíme si 3 body.

Bojovný výkon, výborný Kratochvíl v brance a efektivita v zakončení a i kus štěstí = 3 body!! Trenér Luboš Urban