Muži: Pšovka B – Libiš B 2:1 (0:0)

V neděli jsme zajížděli na Pšovku a dělilo nás pouhých 6 bodů, přičemž výhra by nás vyhoupla opět na 1. místo a prohra někam do středu tabulky.

Vyrovnané utkání, kdy domácí měli větší štěstí a vyhráli 2:1.

Remíza by tomu slušela o mnoho lépe, i tak musím kluky pochválit, že bojovali až do konce zápasu.

Ze zápasu musím vypíchnout, že 2 ze tří rozhodčích (HR – Kulhánek, AR1 – Mižič) mě vůbec nepřekvapili a pískali, hlavně v 1. poločase, velmi nekvalitně. Jakýkoli souboj o míč vždy rozhodčí Kulhánek odpískal pro domácí a minimálně 2 auty byly AR1 otočeny ve prospěch domácích.

Ve druhém se to trochu zlepšilo, ale opět v 60. minutě dostal náš kapitán Pilař nesmyslnou žlutou kartu, už jsem se bál, že to dopadne jako v Zárybech a po asi minutové diskusi mezi Pilařem a hlavním rozhodčím zůstalo naštěstí jen u žluté.

Dál už se vyjadřovat nechci. Doufám, že to v sobotu napravíme a v derby s Obřístvím uspějeme.

Trenér Urbanec

Z jedenácti zápasů v této sezóně hrálo béčko 5x na hřištích soupeřů s bilancí jedné výhry, tří proher a jedné prohry na penalty. Zajímavostí spíš je jméno hlavního rozhodčího v těchto zápasech:

• Všestudy – Libiš 5:1 – V. Kulhánek
  • Záryby – Libiš 1:1, 2:1 po penaltách – V. Kulhánek
  • Dolní Beřkovice – Libiš 4:0 – V. Kulhánek
  • V. Borek – Libiš 0:4 – P. Driml
  • Pšovka – Libiš – 2:1 – V. Kulhánek

Okresní přebor Mělník – 11. kolo

Pšovka Mělník B – TJ Sokol Libiš B 2:1 (0:0)

Branky: 59. Šimandl Jiří, 86. Šimandl Jiří – 84. Milner Adam. Rozhodčí: Kulhánek Vladimír, Mižič Jan, Šťastný Pavel.

Sestava: Škrna – Novák – Malík, Ryšlavý, Macháč – Dobrovolný, Buzek (63. Pazdera), Pilař, Makovský (80. Hrubý) – Matucha (63. Brynda) – Milner. Kletečka a Chládek nestřídali.