|

Muži B: Libiš – Obříství 2:1 po penaltách

V sobotu jsme odehráli derby proti Obříství. I když jsem už v týdnu na tréninku kluky připravoval na to, že nás nečeká nic lehkého, začátek byl z obou stran opatrný, ale z naší strany byl spíš připos…..ý.

Hostům jsme hned ve 3. minutě darovali šanci, ale nevyužili ji, Škrna byl proti a zachránil nás.

V 9. minutě jsme ale už prohrávali 0:1. Naštěstí jsme v 15. minutě vyrovnali Matuchou, ale to bylo od nás vše.

Za celý zápas jsme se pořádně neprosadili, hráli jsme špatně, hosté byli po celé utkání lepší, ale na to se historie ptát nebude.

Máme 2 body a to je při vyrovnanosti tabulky velmi důležité.

Čeká nás ještě jedno utkání v Horních Beřkovicích, kde musíme uhrát minimálně remízu. Doufám, že se dáme přes zimu dohromady a opět se vzchopíme.

Trenér Urbanec

Okresní přebor Mělník – 12. kolo

TJ Sokol Libiš B – TJ Sokol Obříství 1:1 (1:1), 2:1 po penaltách

Branky: 15. Matucha Jan – 10. Tláskal Petr. ŽK: Malík, Novák – Chvátal, Tláskal. Rozhodčí: Mižič Jan – Blahout Jiří, Driml Petr.

Sestava: Škrna – Novák – Malík, Pilař, Ryšlavý Jakub – Dobrovolný, Škoda, Buzek, Sus – Matucha (72. Ryšlavý Marek), Milner (89. Douša).

Pazdera, Hrubý, Kletečka a Chládek nestřídali.