|

MFK Trutnov : TJ Sokol Libiš 3:0 (0:0)

Krutá porážka. K poslednímu utkání podzimní sezóny jsme odjížděli do Trutnova.

Hrálo se na umělém povrchu. Od začátku utkání se hrál oboustranně útočný fotbal a nám se otevíral prostor pro brejkové situace. A těch bylo za poločas dost, ale bohužel naší zbrklostí, nepřesnosti a nebo špatným řešením jsme je nevyužili ke vstřelení gólu. (a když jsme ho v 19 min Očovanem dali, tak pomezní signalizoval neexistující ofsajd…..), poločas skončil bez branek.

Čekalo se na gól….a v 50 min po našem brejku a špatném řešení soupeř nacentroval a na zadní tyči domácí hráč skvěle zakončil 1:0. Poté obě mužstva neproměnili velké šance….až v 70 min po prohraných soubojích na půlce a následném zátahu a centru 2:0 pro domácí. A bylo rozhodnuto. V 85 min po dlouhém nákopu gólmana, prohraném souboji zvyšují na 3:0.

Domácí nám dali lekci z efektivity, agresivity v osobních soubojích a vůli po vítězství!!!  Trenér Luboš Urban