Mladší přípravka A

PODZIM 2017

Okresní přebor, sk.B

Trenéři a vedoucí:

Šnýdr Libor 602184513, snydr5@seznam.cz
Petr Suldovský 603456896, petr.suldovsky@seznam.cz
Michal Krejčí 730688066, michalkrejci76@seznam.cz

Hráči:

Chytrý Adam, Suldovský Štěpán, Stojka Josef, Krejčí Michal, Uher Kryštof, Šebek Josef, Souček Tomáš, Matalík Matěj, Fukna František, Blechta Vojtěch

Fotogalerie ZDE

Mistrovská utkání:

Výsledky:

SK Labský Kostelec – TJ Sokol Libiš „A“ (6:18)

Branky: Krejčí 7, Chytrý 4, Šebek 4, Uher 2, Matalík

TJ Sokol Libiš „A“ – TJ Záryby (6:4)

Branky: Krejčí 2, Šebek 2, Chytrý, Blechta

STM Byšice/Čečelice – TJ Sokol Libiš „A“ (2:12)

Branky: Chytrý 4, Suldovský 2, Uher 2, Krejčí, Šebek, Blechta, Souček

TJ Sokol Libiš „A“ – TJ Sokol Obříství (6:9)

Branky: Chytrý 4, Krejčí, Blechta

FK PŠOVKA MĚLNÍK B -TJ Sokol Libiš „A“ (0:39)

Branky: Suldovský 8, Chytrý 7, Krejčí 6, Matalík 5, Souček 4, Šebek 3, Blechta 5, Uher

TJ Sokol Libiš „A“ – Tělovýchovná jednota Sokol Tišice (30:0)

Branky: Chytrý 7, Suldovský 5, Krejčí 4, Uher 3, Souček 3, Šebek 2, Matalík 2, Blechta 2, Fukna

FK Neratovice-Byškovice s.r.o. „A“ – TJ Sokol Libiš „A“ (9:11)

Branky: Chytrý 5, Krejčí 4, Uher, Matalík

TJ Sokol Libiš „A“ – FC Lobkovice z.s. (8:3)

Branky: Krejčí 3, Šebek 2, Chytrý, Matalík, Souček

Program:

Kolo Datum a čas Domácí Hosté Hřiště/Stadion
1 SO 09.09.2017 10:00 SK Labský Kostelec Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s A. SK Labský Kostelec
2 NE 17.09.2017 11:00 Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s A. TJ Záryby, z.s. Sokol Libiš
3 NE 24.09.2017 14:30 STM Byšice/Čečelice Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s A. Byšice
4 Úterý 3.10.2017 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s A. Tělovýchovná jednota Sokol Obříství Sokol Libiš
5 SO 07.10.2017 09:15 FK PŠOVKA MĚLNÍK B Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s A. Pšovka Mělník
6 NE 15.10.2017 11:00 Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s A. Tělovýchovná jednota Sokol Tišice Sokol Libiš
7 NE 22.10.2017 10:00 FK Neratovice-Byškovice s.r.o. A Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s A. Byškovice-tráva
8 NE 29.10.2017 10:00 VOLNO – VOLNÝ LOS Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s A. tráva
9 Úterý 31.10.2017 16:00 Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s A. FC Lobkovice z.s. Sokol Libiš

Turnaje:

08.10.2017 v Předboji (ročník 2009)

14.10.2017 v Předboji (ročník 2010)

05.11.2017 (dopoledne) Milovice – 1. místo, více ZDE

11.11.2017 turnaj Pšovka Mělník (ročník 2010) – TJ Sokol Libiš obsadila 1 místo!!!! Trenér Michal Krejčí
výsledky: Pšovka Mělník-Libiš:0:5
                Emě Mělník-Libiš:0:1
                Neratovice-Libiš:0:4
                Meteor Praha-Libiš:1:2
                MFK Most-LIbiš:0:3

12.11.2017 (odpoledne) Milovice – 1. místo, více ZDE

25.11.2017 (odpoledne) Milovice

09.12.2017 turnaj Mělník (přípravka A, ročník 2009)

10.12.2017 turnaj Mělník (přípravka B, ročník 2010)            

06.01.2017 Neratovice (ročník 2010)

07.01.2018 (dopoledne) Milovice                                                                        

21.01.2018 (odpoledne) Milovice

28.01.2018 (dopoledne) Milovice

03.02.2018 (dopoledne) Milovice

04.02.2018 Neratovice (ročník 2009)

11.02.2018 (odpoledne) Milovice

18.2.2017 (odpoledne) Umbro Cup Říčany

04.03.2018 (dopoledne) Milovice

01.05.2018 (dopoledne) Český Brod