|

Muži B: Šestajovice – Libiš 0:7

Během týdne, po výprasku od Zelenče 1:6, jsme měli dva tvrdší tréninky, a kdo to odtrénoval na 100%, tak se mu hrálo lépe.

Před zápasem jsme si něco řekli a šlo to hned znát. Přistoupili jsme k zápasu zodpovědněji a hned od začátku jsme si vytvořili tlak a šance, některé jsme neproměnili, ale do poločasu jsme dali 3 pěkné branky.

Druhý poločas jsme začali opět aktivně, i když nám to trochu trvalo, ale postupně jsme přidali 4 branky a nakonec vyhráli 7:0.

Teď nás ještě čeká poslední turnajové utkání s Hovorčovicemi, tak doufám, že se naše hra bude zlepšovat do prvního mistráku.

Trenér Urbanec

Turnaj v Nehvizdech: Šestajovice – Libiš B 0:7 (0:3)

Branky: 16., 24., 32. a 66. Matucha, 49. Novotný, 55. Prieložný z pen.,78. Havlík.

Sestava: Škrna – Kletečka, Pilař, Chorvát – Mündl – Novotný, Eisner, Buzek Tomáš, Pazdera – Prieložný, Matucha. Do druhé půle zasáhli Havlík, Malík, Douša, Buzek Michal a Novák.