E-shop s tréninkovým a vycházkovým oblečením i doplňky TJ Sokol Libiš

Fotbalový oddíl TJ Sokol Libiš ve spolupráci se společností Macron připravil prostřednictvím webu yourclub.cz e-shop, prostřednictvím kterého si můžeme/můžete objednávat tréninkové i vycházkové oblečení s motivem našeho klubu.

V nabídce e-shopu najdete jak oblečení určené pro trénink – od triček přes šortky po tepláky či stulpny. Vybrané produkty by měly v následujícím období využívat hráči a hráčky našeho klubu od B týmu po ty nejmenší.

Dále také oblečení určené pro trenéry a trenérky, ale také různé doplňky jako batohy, sportovní tašky, rukavice, čepice nebo různé varianty bund včetně dlouhého zimního kabátu ve stylu legendárního Arséna Wengera.

Zároveň je možné vybírat věci v rámci balíčků, které jsou rozdělené právě na kategorie Trenéři/Trenérky, Mládež trénink, Mládež vycházka a ostatní.

Jak na to?

• 1. Přejděte na adresu www.yourclub.cz/tj-sokol-libis
  • 2. V horním řádku vyberte typ balíčku – nebo vybírejte jednotlivé produkty z nabídky a vytvořte si svůj vlastní balíček jako jakoukoliv objednávku.
  • 3. Přejděte do košík, ve finální fázi objednávky zadejte slevový kód LIBISKLUB a bude vám uplatněna klubová sleva 30%.
  • 4. Vyčkejte než vám objednávka dorazí. Termín dodání je v závislosti na personifikaci produktů 4-5 týdnů.

Na veškerý sortiment e-shopu lze na www.mcrn.yoursport.cz uplatit slevový kód LIBIS30 a získáte slevu 30%.