|

Muži B: Vehlovice – Libiš 2:4 (1:0)

V sobotu jsme odehráli poslední přípravné utkání na přírodní trávě ve Vehlovicích. Na těžkém terénu se nám moc nedařilo, domácí se dostali do vedení ve 20. minutě, my jsme svoje šance neproměnili a poločas skončil 1:0 pro domácí.

Druhý poločas jsme začali začali o mnoho lépe a domácí jsme zatlačili a vytvořili jsme si opět spoustu šancí, ale buď jsme trefili tyč, nebo domácího brankáře.

Vyrovnali jsme asi v 60. minutě Matuchou, ale domácí po naší hrubce o chvíli později zase strhli vedení na svou stranu.

Měli jsme obrovskou převahu, domácím docházel dech a v posledních 10 minutách jsme 3× skórovali – Žák vyrovnal, sváteční střelec Škrna dal vítěznou branku a čtvrtou branku přidal Douša. A to jsme ještě spoustu šancí nedali.

Nikdo se nezranil, tak to účel splnilo a teď už nás čeká mistrák doma s Kaučukem, který je lídrem naší tabulky a budeme se snažit, abychom urvali nějaký ten bod.

Trenér Urbanec

Sestava: Mündl – Novák – Pilař, Eisner, Chorvát – Malík, Novotný, Buzek Tomáš, Žák – Matucha, Brynda. Do druhého poločasu zasáhli Škrna, Douša a Kletečka.