|

Dorost: Libiš – Pšovka 4:0 (1:0)

Branky: Bubeníček, Šobr, Kohout Vojtěch, Havlík

Chládek/70.min – Čerešna/ – Kohout Václav, Kohout Vojtěch, Bubeníček, Kletečka/68.min Bradáček/ – Hrubý/58.min- Šobr/ 78.min – Dolejší/, Buzek, Havlík, Sus – Rác/52.min – Winter/ Obrajtr

K poslednímu utkání jsme nastoupili téměř v nejsilnější sestavě, chyběl nám David Fajt, který dobíral antibiotika. Do utkání jsme vstoupili celkem dobře a několikrát jsme ohrozili soupeřovu branku. Ve 20. minutě po kombinaci Buzek, Havlik druhý jmenovaný vnikl drze do vápna a hostující obrana ho zastavila za cenu faulu. K pokutovému kopu se postavil Bubeníček a po vyražení střely brankářem uklidil na 1:0. Potom několikrát zahrozili ze standardních situací hosté, ale měli jsme trochu štěstí. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny a začali jsme hrát více ofenzivně. Martin Šobr ihned po svém nástupu začal zaměstnávat soupeřovu obranu. Netrvalo dlouho a našel si míč, který šel za obranu a krásně přehodil brankáře . Začali jsme dobře kombinovat a zejména jeho akce z levé
strany volaly po gólu. Po jedné standardní situaci se odražený míč dostal ke Kohoutovi a ten dobře zamířil a dal na 3:0. Nejhezčí akci předvedl s chutí hrající Ondra Havlík, který si pohrál s hostující obranou a určil konečný  výsledek.
V posledním utkání jsme se loučili se šesti hráči, kteří odchází do chlapů a já jim touto cestou chci poděkovat za celou sezonu a popřát jim hodně dalších fotbalových úspěchů. V tomto utkání kluci předvedli dobrý výkon a zaslouženě zvítězili. Trenér Michal Panocha