Dorost: Zíchovec – Libiš 2:3 (1:2)

Branky: Sus, Zahradníček, Winter
Sestava: Chládek – Mündl/75min – Dolejší/, Hrubý, Buben, Kletečka – Rác, Havlík, Sus, Winter/70-Havránek/ – Kopp/70min-Čerešna/, Zahradníček

Poslední přípravné utkání s týmem, který minulý rok skončil na druhém místě A skupiny, jsme nezačali vůbec dobře
a ve třetí minutě to bylo 1:0. Nezachytili jsme náběh domácího útočníka za naší obranu a ten se tváří v tvář s Chládkem
nemýlil. Potom jsme ale začali napadat rozehrávku domácích a vytvořili si hned dvě gólové šance, ve kterých bohužel
zklamal Kopp. Netrvalo dlouho a v 20. minutě se prodral obranou domácích Sus a jeho přihrávku uklidil Winter. Chvilku
poté dobře hrající Rác poslal do šance Zahradníčka a ten umístěnou střelou překvapil domácího brankáře. Do druhého poločasu jsme vstoupili také dobře a v držení míče jsme měli navrch. Domácí tým nás ohrožoval pouze několika střelami
ze střední vzdálenosti. V 65. minutě se na půlce rozhodl pro velké sólo Sus, prošel středem obrany a podél brankáře
dal náš třetí gól. Poté jsme trochu polevili a domácí nám několikrát ukázali, že fotbal hrát umí. Výsledkem byla penalta,
kterou její exekutor jasně proměnil. V závěru jsme se trošku báli o výsledek. Chtěl bych kluky pochválit hlavně za první
poločas, kdy jsme nevypustili jediný souboj a otočili nepříznivý výsledek v náš prospěch. Trenér Michal Panocha