Muži A: Derby skončilo remízou, v rozstřelu uspěly Neratovice

Divizní podzimní derby mezi A týmem Libiše a FK Neratovice-Byškovice skončilo v Libiši remízou 0:0. V následném penaltovém rozstřelu uspěli hosté a získali dva body.

Derby bude mít ještě zcela unikátní dohru na stránkách Sportovního deníku (v pondělí 19. listopadu) v rámci projektu Deníku Porovnej se s hvězdami. Oba kormidelníci se na detailní statistiky z dílny italských analytiků ze společnosti Panini velmi těší.

„Ukáže nám to spoustu věcí. Pokud se na takové úrovni něco podobného objeví, jedině dobře,“ kvituje Luboš Urban možnost, která pro něj není z prvoligových působení ničím neznámým.

Libiš – Neratovice 0:1 np

Rozhodčí: Fišer – Ježek, Hůlka. ŽK: Šobr, Kvída – Regner, Hrdý, Brusch, Ďurinda, VorasickýDiváci: 200.

Libiš: Brožek – Bíba, Pešek, Zuskin, Kvída – Šobr (68. Vaněk), Macháček, Malák, Očovan – Dušek, Stejskal (57. Stibora).

Neratovice: Dědek – Vorasický, Šulc, Chlumecký, Pajkrt – Barták (62. Stýblo), Kalabiška (90.+2 Weiner), Regner, Brusch (66. Duch), Ďurinda – Hrdý.

FOTOGALERIE ZE ZÁPASU od Antonín Čvančara ZDE.