|

MUŽI A: Brandýs nad Labem – Libiš 1:2

Podzimní divizní boje zakončilo libišské áčko vítězně. Jako prvnímu týmu se podařilo Libiši uspět na hřišti Brandýsa nad Labem.

Brzké vedení zajistil týmu Marek Malák přesnou střelou k tyči po rychlém protiútoku hned ve druhé minutě.

Domácím se podařilo vyrovnat před přestávkou, ale Jaroslav Škoda vystřelil tři body pro Libiš v 93. minutě poté, co se k němu odrazil míč po standardní situaci.

„Obrovská spokojenost. Tak krásnou tečku za podzimem jsme si v duchu přáli. I když se holubi počítají až na konci, ukázali jsme, že na jaře budeme zlobit,“ řekl po zápase trenér Libiše Urban.

Po 15 podzimních zápasech má Libiš 17 bodů díky bilanci 4 výher, 3 remíz a 8 porážek se skóre 18:30.

Brandýs – Libiš 1:2 (1:1)

Branky: 39. Klíma – 2. Malák, 90.+3 Škoda. Rozhodčí: Dohnal. ŽK: 5:3. ČK: 90. O. Janáček (Br.). Diváci: 200.

Libiš: Brožek – Bíba, Pešek, Zuskin, Macháč (85. Dobrovolný) – Šobr (63. Dušek), Macháček, Škoda, Malák (46. Vaněk), Očovan – Stibora.