|

Muži A: TJ Sokol Libiš – FC Tempo Praha 1:1 (0:1), přípravné utkání na UMT Tempo Praha

Druhé přípravné utkání jsme sehráli v pátek k večeru za umělého osvětlení na umělé trávě FC Tempo (Pražský přebor).

Po krátké rozcvičce (scházeli jsme se na poslední chvíli….) a pomalejším rozjezdu jsme se postupně dostávali do zápasu. Domácí hráli ze zabezpečené obrany s rychlým protiútokem. V 11. minutě po rohovém kopu a dorážce se domácí ujímají vedení 1:0.

Zbytečný gól nás ale nabudil. Zlepšili jsme pohyb i mezihru a vyrovnání bylo na spadnutí. V závěru poločasu nám nebyl uznán gól (ofsajd??) a Stibora neproměnil svůj sólový únik.

Druhý poločas už byl v naší režii. Vytvářeli jsme si spoustu šancí, ale se špatným zakončením. (Šobr, Očovan, Stibora…) Až v 71. minutě Vaněk vystihl malou domů soupeře a srovnal na 1:1. Do konce zápasu jsme šli za vítězstvím, ale někdy až zázračné zákroky domácího gólmana nás o něj připravily. Kondičně jsme zápas zvládli velmi dobře a jen finální řešení nás připravilo o lepší výsledek.