Muži B: Velký Borek – Libiš 2:2 (2:1), 3:2 po penaltách

Od 14 hodin v sobotu do nedělního dopoledne jsem dával sestavu dohromady. Omluva, která přijde v poledne před zápasem, není omluva.

Musím před klukama smeknout, odehráli jsme vynikající utkání v Borku a když jsme odjížděli ve 13 hráčích, tak jsem očekával debakl. Ryšlavý Jakub nehrál přes rok a 15 letý Matěj Mündl nastoupil vůbec poprvé za béčko, samozřejmě bych mohl jmenovat dál, všichni kluci včetně náhradníků to odmakali do poslední minuty.

Remíza z mého pohledu i domácího trenéra byla spravedlivá. Penalty to už je loterie, my nedali tu poslední, ale to vůbec nevadilo.

Ve středu máme předehrávku v Hoříně (1. 5. 2019 od 17:00) a tihle kluci budou hrát znovu, dnes jsem byl na ně i včetně libišských rodičů i diváků hrdý. Doufám, že budou makat dál a uvidíme, potenciál v mladých máme.

Trenér Urbanec

Okresní přebor Mělník, 19. kolo:

SK Slavia Velký Borek – TJ Sokol Libiš B 2:2 (2:1), 5:4 penaltový rozstřel.

Branky: 37. Šimral, 44. Mihalík – 34. vlastní Šimral, 67. Novotný.

Sestava: Mündl Filip – Novák – Ryšlavý Jakub, Mündl Matěj, Sus – Pospíšil (80. Kletečka), Eisner, Buzek Tomáš, Havlík – Novotný – Douša. Hochmann – nestřídal.