|

Muži B: Tišice – Libiš 4:2 (2:0)

V neděli jsme zajížděli na derby do Tišic. První poločas se nám opět nevydařil a prohráli jsme ho 0:2.

Do druhého jsme naskočili jako vyměněni a v 51. minutě jsme snížili po nádherné kombinaci Makovským na 1:2.

Domácí jsme zatlačili a vytvořili jsme si obrovské šance, ale selhali jsme v koncovce. Domácí z ojedinělého útoku zvýšili na 3:1. Asi to byl ofsajd, ale nemůžeme přestat hrát. Bylo tam spoustu mladších z Libiše, kdo by mohl jít mávat, ale nebudu se furt každého doprošovat, prosimtě pojď mávat, prosimtě pojď s něčím pomoct atd., každej čumí jak pí…

Potom domácí zvýšili na 4:1 a minutu před koncem jsme jen korigovali na 4:2 Eisnerem.

Každej má plnou hubu keců, jak to mám a nemám dělat a některý urážlivce bych nejradši nakopal do prdele. Kolektiv musí být komplet i včetně náhradníků, aspoň tak by to mělo být a na hřišti musí odevzdat 100% výkon i za posraných 10 minut.

Trenér Urbanec

Okresní přebor Mělník – 23. kolo:

TJ Sokol Tišice – TJ Sokol Libiš B 4:2 (2:0)

Branky: Karlík, 31. Lauda, 62. a 73. Prejzek – 51. Makovský, 89. Eisner. ŽK: Ďurinda, Štráchal – Kletečka. Rozhodčí: Demeter – Pasovský (N), Grosman (N).

Sestava: Škrna – Novák (74. Malík) – Mündl, Pilař, Chorvát (76. Hrubý), Hrnčíř, Eisner, Novotný, Makovský (80. Havlík), Matucha (82. Kletečka), Pazdera.