Muži A: TJ Sokol Libiš : FK Brandýs n/L 0:0 pen 5:6

V úmorném vedru jsme vydolovali pouze 1 bod. V Brandýse jsme v posledním zápase podzimu vyhráli 1:2 gólem v nastavení. Čekal nás houževnatý soupeř, který sice přijel jen s 12 hráči, ale základní sestava svoji kvalitu měla. Hrál se kombinační fotbal, každá ztráta ve vedru stála mnoho sil….hrálo se mezi vápny s min šancí. Čekalo se na chybu…

Druhý poločas soupeř nastoupil pouze s 10 hráči, zatáhl se a čekal na brejky….a naši chybu. A ta přišla v 58 min, kdy jsme soupeři nabídli střelu z pokutového kopu po faulu ve vápně… Brožek nás podržel a střelu zneškodnil. Poté jsme soupeře přitlačili ještě blíže k jeho pokutovému území, měli tlak, rohové kopy a v 88 min po centru a voleji Očovana (trefil gólmana na čáře a následně břevno…) naši největší šanci. Tentokrát štěstí stálo při soupeři a šlo se na penalty. (5:6).

Hráčům patří poděkování za záchranu v soutěži, mají měsíční dovolenou a 16.7. začíná příprava na novou sezónu!!!

Trenér Luboš Urban