Muži A: Sokol Libiš – FK Zbuzany 1:1 (0:1), příprava na domácím hřišti

Druhý týden přípravy byl zakončen kvalitním a těžkým zápasem s nováčkem 3. ligy FK Zbuzany. Zbuzany hrají kombinační fotbal, mají silný střed zálohy (Lička, Šírl) a pohyblivé útočníky. Hlavně první poločas byl v režii Zbuzan, dobře kombinovali, drželi míč, ale do velkých šancí se nedostávali, měli řadu standardních situací, které jsme díky obětavosti vyřešili. Gól jsme dostali v poslední minutě poločasu.

Druhý poločas soupeř udělal pár změn (i my jsme 2x vystřídali)…a zápas se přeléval ze strany na stranu. Na každé straně bylo několik situací, které zaváněly gólem, až nám v 85. min po tečované střele HAMADA vyrovnal. Zápas prověřil naši obrannou fázi (byla slušná), řešili jsme i spoustu st. situací (nepropadli jsme), ale i ukázal nedostatky v útočné fázi….(více si věřit a dovolit si, neztrácet lehce míče….). Kluci to odmakali….za týden jedeme na předkolo MOL cup do Skalice u České Lípy.

Trenér Luboš Urban