Muži A: TJ Sokol Libiš – SK Poříčany 5:0 (2:0)

Zasloužené vítězství po kvalitním přístupu a výkonu v utkání. Celý týden jsme se připravovali na tento důležitý zápas. Šlo o hodně…vsadili jsme na mládí, rychlost, přímočarost a jednoduchost! (věkový průměr základní jedenáctky u nás 24,3 a u soupeře 29,2…)

A udělali jsme dobře. Byli jsme běhavější, nebezpečnější a měli hru pod kontrolou. Soupeř bránil ze své poloviny… 18 min 1:0 Moltaš po přihrávce Stibory, 43 min 2:0 Přikryl hlavou po centru Bíby a další šance (Šobr, Macháček, Očovan, Přibyl) zůstaly nevyužity!

48 min 3:0 Macháček z penalty za sražení Bíby v pokutovém území, 58 min 4:0 Stibora – odražený míč po trestném kopu Šobra, 84 min 5:0 Beneš hlavou po rohu Šobra. Hráči zaslouží pochvalu za přístup, kvalitu hry a proměňování šancí. Za týden jedeme do Vysokého Mýta. Trenér Luboš Urban