MUŽI B: Libiš – Tišice 1:4 (0:3)

V sobotu jsme nastoupili proti našemu neoblíbenému soupeři, kterého jsme naposledy porazili v roce 2014 – 5:4 po penaltách. To jsem ještě nevěděl, že budu na sobotu shánět celý pátek a sobotu dopoledne hráče.

Je to paradox, hrajeme o první místo, a místo toho, abych měl problémy s odříkáváním hráčů, tak já budu ještě přemlouvat někoho, aby šel hrát.

Většina lidí si vůbec nedokáže představit, co to stojí úsilí a psychiky, už částečně ten vztek ze mě spadl, psát to hned po zápase, tak jsem na některých nenechal nit suchou, to je pro ty aby se probrali a chytili se za rypák a místo výmluv začali makat pro tým.

Za sobotu děkuji klukům z dorostu Bušínskému a Čepcovi, že nás byli ochotni doplnit, aby nás bylo dost a nezklamali, i když jsme prohráli.

A pochválit musím naše oba brankáře, kteří nás zachránili před větším debaklem.

Teď hrajeme v neděli na Pšovce a jestli k tomu někteří přistoupí stejně, tak bude opět pár lidí naštvaných.

Už delší dobu uvažuji o tom,že skončím, přestává mě to naplňovat a pro 6 nebo možná 8 kluků to dělat nebudu.

Trenér Urbanec

Okresní přebor Mělník – 10. kolo

TJ Sokol Libiš – TJ Sokol Tišice – 1:4 (0:3)

Branky: 53. Pazdera Martin – 7. Ďurinda Lukáš, 15. Ďurinda Lukáš, 31. Ďurinda Lukáš (pen.), 73. Ďurinda Lukáš.

Sestava: Chládek (46. Škrna) – Novák – Dobrovolný, Pazdera, Pilař – Kletečka (46. Čepec), Eisner, Škoda, Matucha – Milner, Bušínský (56. Hrubý). Hochmann a Urbanec nestřídali.