|

TJ Sokol Libiš : Sparta Kutná Hora 2:1 (0:0)

Věděli jsme, co nás čeká za zápas. Houževnatý soupeř, který moc gólů nedává, silný na standartní situace…

Prvních 25 min bylo v naší režii. Dobře jsme kombinovali, drželi míč a vytvářeli si šance. Jenže jsme je špatným řešením nevyužili (Šobr,Přibyl…..) a pak přišli na řadu hosté. (hlavičku skvěle vychytal Brožek a poté i penaltu…) v závěru poločasu jsme nevyužili brejk 2:1…

Vstup do druhého poločasu nám opět vyšel, ale šance Šobra, Stibory, Šobra zústaly nevyužity. Až v 66 min po rohovém kopu STIBORA prostřelil vše…1:0 a v 69 min VETEŠNÍK zvyšuje na 2:0. Bohužel v 76 min soupeř snižuje na 2:1 a začíná drama. Další naše brejkové situace opět zůstaly nevyužity (Šobr,Stibora) a soupeř hraje vabank. V 86 min po dlouhém centru a dorážce jsme přežili gólovku soupeře a nakonec zápas vyhráli.

Neproměňováním šancí jsme si zbytečně zápas zkomplikovali…kluci makali, rvali se do konce a vítězství je odměnou !!! Trenér Luboš Urban